Nuolatinės įmonės pastangos pateikti pačią geriausią produkcijos ir paslaugų kokybė kasmet įvertinamos sertifikatais.

Apie mus DINAPOLIS gamintojas Žemės ūkio technika
Apie mus DINAPOLIS gamintojas Žemės ūkio technika
Apie mus DINAPOLIS gamintojas Žemės ūkio technika
Apie mus DINAPOLIS gamintojas Žemės ūkio technika

UAB „DINAPOLIS” siekia geriau tenkinti Klientų poreikius, kad užsakymai būtų profesionaliai įgyvendinti ir atitiktų sutarties bei gaminių standartų reikalavimus.

”Mes pripažįstame ir suprantame esamą ir galimą savo veiklos neigiamą poveikį aplinkai, nes tai susiję su įvairių išteklių naudojimu, atliekų susidarymu, triukšmo, dulkių išsiskyrimu. Šių tikslų siekdami bendrovėje įdiegėme integruotą Kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistemą pagal ISO 9001 ir ISO 14001 standartus.”

Apie mus DINAPOLIS žemės ūkio technikos gamintojas

Įmonė laikosi savo nusistatytos kokybės ir aplinkos apsaugos politikos, kurioje nusistatė šiuos tikslus:

  • Kokybiškai ir laiku atlikti sutartinius darbus,

  • Kelti visų darbuotojų kvalifikacinius ir profesinius įgūdžius;

  • Laikytis teisinių AVS reikalavimų ir mažinti savo veiklos poveikį aplinkai.

Sertifikuota lietuviška žemės ūkio technika užsienio rinkoms

Uždaroji akcinė bendrovė “Dinapolis” sėkmingai veikia nuo 1997 m. Tiek vietinei, tiek eksporto rinkai siūlomos įmonės gaminamos gyvulių pervežimo puspriekabės ir rulonų transportavimo platformos, rulonų išvyniotuvai, puspriekabės nuo 5 iki 20 tonų keliamosios galios bei sunkių, birių krovinių puspriekabės ir kitos.

Sėkmingai veikiant vietinėje rinkoje, išauga poreikis vystyti pardavimus į užsienio rinkas – Europos Sąjungą, Skandinaviją, todėl buvo nuspręsta įsigyti sertifikatą, kuris padėtų sustiprinti įmonės pozicijas esamose rinkose ir padėti žengti į naujas.

Uždaroji akcinė bendrovė „Dinapolis“ jau įgyvendina antrą projektą pagal priemonę „Expo sertifikatas LT“ „UAB “Dinapolis” produkcijos sertifikavimas eksportui“ (projekto Nr. 03.2.1-LVPA-K-802-03-0004). Projekto įgyvendinimo metu įgytas sertifikatas – ES visos transporto priemonės tipo patvirtinimo sertifikatą – prisidės prie įmonės, šalies žinomumo didinimo, didins eksporto pajamas.

Projekto vertė 73 960 eurų, iš kurių pusė yra finansuojama Europos regioninės plėtros fondo, likusią dalį įmonė prisidės nuosavomis lėšoms.