Telefonas: +370 616 99606

info@dinapolis.lt

Pir. - Penk. 08:00 - 16:30

Šeš, Sek. - UŽDARYTA

Blog

Germinatoriaus nauda Jūsų pasėliams – DINAPOLIS

Germinatoriaus nauda Jūsų pasėliams – DINAPOLIS

Germinatoriaus nauda Jūsų pasėliams – DINAPOLIS

Savo asortimente turime ir žemės dirbimo technikos. Vienas iš įrenginių – germinatorius. Tai puikus įrenginys paruošti dirvą prie sėjant javus, rapsus, cukrinius runkelius, linus ir kt. kultūras tiksliai nustatytu gyliu. Žemės įdirbimo gylis gali būti nuo 2 cm iki 8 cm. Kiekviena germinatoriaus darbinė sekcija susideda iš priekinių ir galinių voliukų, lyginimo lentos ir purenimo noragėlių, kurie išdėstyti 5 – mis eilėmis. Priekinis volas smulkina grumstus ir leidžia už jo esančiai lyginimo lentai išlyginti dirvą. Po tokio lyginimo dirva tampa puresnė ir efektyvesnė grūdinėms kultūroms.

Germinatoriaus funkcionalumas

Šis agregatas išlygina lauko paviršių, o dirvos viršutinį sluoksnį išpurena reikiamu gyliu.  Gale įrengti volai iš dalies suslegia dirvą ir į jos paviršių išmeta didesnius grumstelius. Jei dirvos suartos apverčiamaisiais plūgais ir yra neperdžiūvusios, germinatorius paruošia laukus sėjai vienu važiavimu. Šį germinatorių naudoja ankstyvam dirvos dirbimui po arimo ar kito pirminio apdorojimo. Tinkamas germinatoriaus naudojimas leidžia paruošti sėjos lauką po vieno praėjimo. 

Germinatoriaus nauda Jūsų pasėliams - DINAPOLIS
Germinatoriaus nauda Jūsų pasėliams - DINAPOLIS

KOKIOS GALIOS TRAKTORIAUS REIKIA?

Germinatoriai gali būti nuo 3 m iki 7 m pločio ir atitinkamai parenkamas traktoriaus galingumas. Jei naudosite mažiausią 3 m pločio germinatrių, Jums pakaks 80 – 100 AG galios traktoriaus, o jei turite didensnį nei 170 Ag galios traktorių, rekomenduosime patį didžiausią – 7 m germinatorių. Šiose nuotraukose matote 5 m pločio (G-5) modelį, kuris traukiamas 150 Ag galios traktoriumi. Ar tokios galios traktoriaus pakanka? Mūsų klientai atsako – TAIP.

Germinatoriaus nauda Jūsų pasėliams - DINAPOLIS
Dinapolis germinatoriaus, zemes ruosimo technika, arimo technika, germinatoriai, Dinapolis3

DARBO EFEKTYVUMAS IR NAŠUMAS

Dirbant su germinatoriumi svarbu ne tik darbo gylis ar germinatoriaus plotis, tačiau operacijos atlikimo greitis. Darbinis greitis gali svyruoti nuo 10 iki 14 km/h ir tai labai efektyvina germinatoriaus darbo procesą. Pasiekus tokį greitį germinatorius pasiekia patį darbo efektyvumo piką ir dirba pačiu optimaliausiu darbiniu gyliu. Jei germinatorius dirbs per lėtai ar per greitai, žemės dirbimas tampa neefektyvus, tad dirbant su germinatoriumi reikia pasirinkti optimaliausią darbinį greitį apie 12 km/h. 

IŠSAMUS VIDEO KAIP DIRBA GERMINATORIUS

Šiame video išsamiai parodome mūsų germinatoriaus panaudojimą ir jo funkcionalumą. Susidomėjote mūsų gaminių – kreipkitės. VIDEO