Technikos pervežimo puspriekabė DINA LL

Gaminame technikos pervežimo puspriekabes DINA LL. Ši pervežimo puspriekabė pasižymi tvirtu rėmu, stabilia konstrukcija. Technikos pervežimo puspriekabės gali būti gaminamos dviejų arba trijų ašių, nuo 14 iki 27t keliamosios galios. Transportavimo platformos paviršius padengtas medinėmis lentomis.

DINAPOLIS pervežimo platformos pritaikytos pervežti sunkią techniką. Ypač stiprios konstrukcijos pervežimo platformos galimos su gausybė papildomų priedų kurie reikalingi pervežti skirtingai technikai.

Aprašymas

TECHNIKOS PERVEŽIMO PLATFORMA – TRALAS PRIE TRAKTORIAUS

TECHNINĖ SPECIFIKACIJA

Modelis DINALLD-14LLD-18LLL-21LLL-27
Darbinis platformos ilgis, mm5455600065356535
Pasvirosios platformos dalies ilgis, mm1671167116711671
Grąžulo ilgis, mm1900190019001900
Bendras puspriekabės ilgis, mm9025100251062011405
Prikabinamos kilpos aukštis nuo žemės, mm550554554554
Platformos plotis, mm2500250025002500
Plotis su praplatinimais, mm3000300030003000
Važiuoklės tipasLinginis tandemasLinginis tandemasLinginis tridemasLinginis tridemas
Ašių skaičius, vnt.2233
Stabdžių sistemaOriniai, hidrauliniai arba kombinuotiOriniai, hidrauliniai arba kombinuotiOriniai, hidrauliniai arba kombinuotiOriniai, hidrauliniai arba kombinuoti
Puspriekabės svoris, kg5000550058506000
Gamintojo nurodoma keliamoji galia, kg14000180002100027000
Maksimalus greitis, km/h50505050
Ratai215/75-17,5
235/75-17,5
215/75-17,5
235/75-17,5
215/75-17,5
235/75-17,5
215/75-17,5
235/75-17,5

*Maksimali leistina bendra masė yra nustatyta naudojimui bendros reikšmės keliuose ir negali viršyti 21 t. Reali puspriekabės ar priekabos keliamoji galia gali skirtis nuo maksimaliai leistinos.

STANDARTINĖ KOMPLEKTACIJA

Technikos pervežimo puspriekabė DINA LL (tralas prie traktoriaus)

Pastatymo koja

2

Aukščio reguliuojama tempimo kilpa

Technikos pervežimo puspriekabė DINA LL (tralas prie traktoriaus)

Hidraulinės rampos

Technikos pervežimo puspriekabė DINA LL (tralas prie traktoriaus)

Medinis pagrindas

Linignie vaziuokle

Linignė važiuoklė

Standartiniai ratai

Standartiniai ratai

Hidrauliniu rampu valdymas gale

Hidraulinių rampų valdymo skirstytuvas

Technikos pervežimo puspriekabė DINA LL (tralas prie traktoriaus)

Šoninės apsaugos

Dinapolis pervezimo platforma, tralas, platform, low bed trailer, low bed platform 1

Šoninė įrankių dėžė

PAPILDOMI PRIEDAI

Technikos pervežimo puspriekabė DINA LL (tralas prie traktoriaus)

Platesni ir aukštesni ratai

Standartiniai ratai

Praplatinimai iki 3 m

Technikos pervežimo puspriekabė DINA LL (tralas prie traktoriaus)

Vairuojama ašis

Mėšlo kratytuvas prie traktoriaus - MAGNUM (Dinapolis)

Hidraulinė koja

kilpa, Dinapolis hardox dumper

Obuolinė tempimo kilpa K-80mm

Grūdų puspriekabės DINA DP - DINAPOLIS traktorinė priekaba

Kombinuoti oriniai ir hidrauliniai stabdžiai

Technikos pervežimo puspriekabė DINA LL (tralas prie traktoriaus)

Daiktadėžė praplatinimams

Technikos pervežimo puspriekabė DINA LL (tralas prie traktoriaus)

Gabaritiniai ženklai

    dinapolis

    Parašykite mums