Telefonas: +370 616 99606

[email protected]

Pir. - Penk. 08:00 - 16:30

Šeš, Sek. - UŽDARYTA

Blog

Mūsų klientų atsiliepimai!

Mūsų klientų atsiliepimai!

Mūsų klientų atsiliepimai. Kodėl renkuosi Dinapolis priekabą?

Mūsų gamybos patirtis skaičiuoja jau trečią dešimtį ir per šį laikotarpį esame pagaminę tūkstančius gaminių. Puspriekabės, pakabinami padargai, žemės įdirbimo technika, priekabų restauracija ir t.t. Dažnai susiduriame su vienetiniais gaminiais, kurie projektuojami pagal kliento poreikį. Tokie gaminiai neturi bandymų istorijos, tad pasitaiko ir gedimų, kuriuos šaliname savo komandos pagalba.

Kodėl klientai renkasi mūsų gaminius? Į šį klausimą geriausiai gali atsakyti jie patys. Šį pasirinkimą lemią keletas sudedamųjų:

  • Svarbus argumentas – gaminio kaina. Patrauklią gaminio kainą išgauname optimizuodami savo gamybos procesus. Gamybos greitis ir patirtis leidžia gaminius gaminti greitai ir tiksliai.
  • Platus gaminių spektras. Turime didelį gaminių asortimentą, kuris mūsų klientams suteikia galimybę įsigyti kelias reikiamas priekabas iš vieno tiekėjo.
  • Rekomendacijos. Dažniausiai mūsų klientai renkasi mus, nes gavo rekomandacijas iš kaimynų, draugų ar tiesiog kito mūsų kliento. Tai stipriausias argumentas, dėl kurio priimamas įsigijimo sprendimas.
3. dumperis
6. grudine

Mūsų gaminiais pasitiki net 15 Europos šalių klientai

Pradėję savo kelią, nuo priekabų restauracijos, pagrinde dirbome su Lietuvos klientais. Restauruodami puspriekabes supratome, jog senos puspriekabės neatitinka ūkių poreikio ir gaudavome vis daugiau užklausimų, dėl naujų priekabų gamybos. Taip ir padarėme – pradėjome gaminti puspriekabes žemės ūkio darbams: platformas, grūdų puspriekabes, gyvulių pervežimo puspriekabes. Išsiplėtus gamybos pajėgumams pradėjome siūlyti savo gaminius užsienio ūkiams. Susidūrėme su įvairiais iššūkiais, nes Lietuvos ūkių poreikiai neatitiko Skandinavijos ūkių poreikių ir reikėjo adaptuoti savo gaminius būtent užsienio rinkai. Šiuo metu mūsų gaminiai eksportuojami į 15 Europos šalių ir sudaro apie 80% mūsų gamybos pajėgumų. Klientai įsigyje vieno tipo puspriekabę grįžta su poreikiu kitiems gaminiams. Jei tai galvininkystės ūkis, įsigyja visą puspriekabių asortimentą skirtą galvijų laikymui ir jų transportavimui. Jei tai statybų sektorius – populiariausia puspriekabė sunkiems kroviniams.

4. platforma2
6. Gyvuline
Sunkių krovinių puspriekabės smėliui, akmenims, žvyrui, skaldai

Techniniai sprendimai ir naudojami komponentai

Klientų pasirinikmą lemia mūsų gaminių techniniai sprendimai ir komplektuojančios dalys. Savo gaminius projektuojame taip, jog atitiktų visus klientų poreikius ir saugiai pervežtų deklaruojamus svorius. Naudodami aukštos kokybės komponentus, užtikriname savo gaminių ilgaamžiškumą ir patikimą veikimą ilgus darbo metus. 

6. Dumperis1
1. dumpers
2. Rulonu platforma

Vienas iš įvertinimų – klientai su džiaugsmu dalijasi akimirkomis iš sunkių savo darbų! 

Vienas iš įvertinimų – klientai vis dažniau dalijasi savo darbų akimirkomis su mūsų gaminiais socialiniuose tinkluose.  Šis faktas motyvuoja ne tik mus, tačiau padeda mūsų klientams dar geriau susipažinti su mūsų gaminių panaudojimo galimybėmis. Įdomu, kad klientai su sunkių krovinių puspriekabėmis transportuoja įvairiausius krovinius, o mini tralus bando su ypač dideliais ekskavaotiriais. 

3. Platforma3dd
4. grudine1
Sunkių krovinių puspriekabės smėliui, akmenims, žvyrui, skaldai