Telefonas: +370 616 99606

[email protected]

Pir. - Penk. 08:00 - 16:30

Šeš, Sek. - UŽDARYTA

Blog

Nematoma mūsų gamybos pusė – technikos pakrovimas!

Nematoma mūsų gamybos pusė – technikos pakrovimas!

Nematoma mūsų gamybos pusė – technikos pakrovimas!

Puspriekabių gamyba – tai mūsų kasdienybė. Gamybos fragmentais ne karta dalinomės savo viešojoje erdvėje ir iš arti supažindindavome su gamybos niuansais. Projektavimas, metalo paruošimas, virinimas, dažymas ir surinkimas, tai standartiniai procesai priekabų gamyboje, tačiau retai kada įsigiliname į nematomus procesus. Vienas iš tokių – technikos pakrovimas. Kodėl mes palietėme šia temą? Tai svarbu ne tik mums, tačiau ir mūsų klientams. Gerai suplanuotas pakrovimas ne tik pagreitina patį pakrovimo procesą, tačiau labai palengvina iškrovimą klientui. 

2. Isvezimas1
2. Isvezimas

Pakrovimo projektavimas prasideda projektuojant gaminį

Pradedant projektuoti produktą konstruktoriai visada atkreipia dėmesį į tai, kaip bus kraunamas ir pervežamas gaminys. Kur bus konstrukcinės kėlimo vietos ar kaip talpiai bus galima gaminius sutalpinti vienas ant kito. Taip pat svarbu paminėti, jog projektuojant puspriekabę ar kitą gaminį ne tik atkreipiame dėmesį į konstrukcines kėlimo vietas, bet ir į krovinio tvirtinimo vietas. Kur bus diržų tvirtinimo vietos pervežant gaminį. 

1. Priekaba klientui2
1. isvezima1 copy
3. Pristatymas2

Pakrovimo tipai ir sudėtingumas

Paprasčiausias pakrovimo būdas – „užvaroma priekaba su ratais ant platformos“. Toks pakrovimo būdas pats paprasčiausias ir nereikalauja didelio pasiruošimo. Tokiu būdų patogu tiek pakrauti, tiek nukrauti traktorinę puspriekabę.

Sudėtingesni pakrovimai, kai reikia pakrauti keletą puspriekabių, kurių dalys yra nuardomos, tam, kad racionaliai išnaudoti erdvę. Tokio tipo pakrovimui reikia suprojektuoti pakrovimo brėžinį – planą ir pateikti krovimo darbus atliekančiam personalui. Personalas išanalizavęs traktorinių priekabų planą iš anksto pasiruošia priekabas krovimui. Nusimontuojama detales, saugiai supakuoja ir sudeda į tam nurodytas vietas.

Toks pakrovimas reikalauja preciziškumo ir atidumo, jog kraunamas produktas nebūtų pažeistas.

1. isvezimas copy
6. Dinapolis pakrovimas1
1. isvezimas3 copy

Pristatymo metu – apmokymas 

Kai yra galimybės, klientai visada atvyksta į gamyklą ar pas mūsų atstovus į vietą ir atsiima priekabas su savo traktoriumi. Toks sprendimas užtikrina, jog priekaba saugiai ir patikimai sujungiama su traktoriumi, patikrinamas bendras apšvietimas, stabdžių sistema ir hidraulinė sistema. Jei yra poreikis ar galimybė, sureguliuojamas sukainimo įtaiso aukštis. Kiekvienu tokiu atveju, operatorius instruktuojamas, kaip naudotis puspriekabe ir kaip ją prižiūrėti. Kokius periodinius aptarnavimus atlikti ir kokius saugos elementus naudoti.