Telefonas: +370 616 99606

info@dinapolis.lt

Pir. - Penk. 08:00 - 16:30

Šeš, Sek. - UŽDARYTA

Blog

Rulonai transportuojami ypač saugiai su hidrauliniais platformos bortais.

Rulonai transportuojami ypač saugiai su hidrauliniais platformos bortais.

Rulonai transportuojami ypač saugiai su hidrauliniais platformos bortais.

Kiekvienas dirbantis su šiaudų arba žalios masės rulonais žino, kiek svarbu tūrėti ilgą ir stabilią platformą jiems pervežti. Standartinės platformos rulonams transportuoja rulonus fiksuotis diržais, tačiau tai ilgas ir nevisada patikimas būdas. Hidraulinai šonai ne tik pagreitina operacijas, tačiau užtikrina saugumą bet kokiame kelyje. Hidrauliniai šonai lengvai valdomi iš traktoriaus, tada operatoriui nereikia ne išlipti, kad sutvirtinti rulonus. 

Kaip valdosi hidrauliniai platformos bortai?

Hidrauliniai rulonų platformos bortai valdomi hidrauliniais cilindrais iš traktoriaus kabinos. Kiekvienas bortas gali būti valdomas atskirai ir tai palengvina krovos darbus. Kraunant rulonus, kai viena pusė nuleista, rulonai pasikrauna lygiai ir neišlenda už platformos ribų. Nusileisdami hidrauliniai bortai suspaudžia rulonus, taip platforma išlaiko gabaritinius matmenis. Toks principas galimas kraunant iš bet kurios pusės. Taip pat galima atidaryti ir abu bortus vienu metu. 

Kiek laiko sutaupote naudojant tokią bortų sistemą?

Laiko paskaičiavimas labai paprastas: pilnai pakrautos rulonų platformos fiksavimas diržais užima apie 15-20 minučių, šiek tiek trumpiau trunka nuimti diržus ir juos suvynioti. Jei per dieną suvežate apie 5-6 platformas, tokiu atvėju fiksavimui sugaištate apytiksliai 1,5 – 2 valandas. Hidraulinių bortų sistema leis padidinti ciklų skaičių per dieną ir tokiu atvėju rulonų suvežimo terminas tikrai sutrumpės. Tą laiką galėsite skirti kitiems ūkio darbams. 

Dinapolis platforma puspriekabė trieju, dinapolis asiu su hidrauliniai šonai, platform for bales1.
Rulonai transportuojami ypač saugiai su hidrauliniais platformos bortais

Kuo ypatinga tokia platforma?

Platforma su hidrauliniais bortais pritaikyta pervežti šiaudų ar žolės rulonus. Taip pat su šiais bortais galima pervežti ir kitus krovinius, kurie atitinka platformos gabaritus. Hidrauliniai bortai yra nuardomi, tad platformą galėsite naudoti ir pervežti technikai.

Pasirinkę mūsų gaminamą platfromą tūrėsite patikimą ir galingą ūkio pagalbininką. Patikima ir stabili linginė važiuoklė užtikrins pilnos platformos stabilumą kelyje, o amortizuojantis grąžulas – komfortišką važiavimą bekele. Platformos konstrukcija leidžia pasirinkti skirtingo diametro ir pločio padangas, tad galėsite su šia paltforma įvažiuoti, kad ir į drėgnesnius laukus. Plaformos dugans iš rifliuoto metalo lakšto, tada rulonai stabiliau stovės transportavimo metu. 

Rulonai transportuojami ypač saugiai su hidrauliniais platformos bortais
Rulonai transportuojami ypač saugiai su hidrauliniais platformos bortais
Dinapolis platforma puspriekabė trieju asiu su hidrauliniai šonai, platform for bales4

Priekaba ar puspriekabė?

Mūsų platformų asortimente yra tiek priekabos tipo, tiek puspriekabės tipo platformos. Puspriekabės tipo platformos galimos šiek tiek trumpesnės versijos, o priekabos tipo – ilgesnės. Puspriekabės privalumas – spaudimas į grąžulą. Šis punktas labai svarbu, kai reikia išvažiuoti iš laukų ir reikalingas traktoriaus prispaudimas. Priekabos tipas unikalus tuom, kad visą operaciją gali atlikti vienas operatorius: atsikabinus traktorių nuo priekabos, sukraunami rulonai ir prisikabinus partempiam į iškrovimo vietą. 

Dinapolis platforma puspriekabė trieju, dinapolis asiu su hidrauliniai šonai, platform for bales11
Dinapolis platforma puspriekabė trieju, dinapolis asiu su hidrauliniai šonai, platform for bales8
Rulonai transportuojami ypač saugiai su hidrauliniais platformos bortais

Puspriekabę su vairuojama ašimi?

Kiekvieną platformą galite susikomplektuoti pagal savo poreikį. Galite pasirinkti įvairias įrankių dėžes, padangas, sukabinimo kilpas, galines kilpas su išvadais ar net vairuojamą ašį. Vairuojama ašis puspriekabei suteikia daugiau manevringumo ir mažiau pažeidžia kelio dangą susisukimo metu. Laisvai vairuojama galinė ašis gali būti užrakinama ir naudojama kaip įprasta fiksuota ašis. Kiekvienu atvėju papildomi priedai pasirenkami, tad rinkdamiesi platformą, būtinai pasirinkite ir priedus.

Jei Jus sudominome tokia puspriekabe, kreipkitės, būtinai rasime Jums tinkamiausią sprendimą.