Telefonas: +370 616 99606

info@dinapolis.lt

Pir. - Penk. 08:00 - 16:30

Šeš, Sek. - UŽDARYTA

Blog

Kelių greideris prie traktoriaus žvyruotiems keliams

Kelių greideris prie traktoriaus žvyruotiems keliams

 

 

 

 

 

 

 

Kelių greideris prie traktoriaus žvyruotiems keliams

 

Lygesni ir saugesni keliai su kelių greideriu.

Šis kelių greideris puikus įrenginys kelių lyginimui. Itin paprastas naudojimas, o efektas akivaizdus.

Didžioji dalis ūkių naudojasi žvyruotais keliais, o per laiką visi šie keliai tampa sunkiau pravažiuojami. Seniūnijos ar samdomi greideriai kelius greideriuoja ganėtinai retai, todėl šis kelių greideris tikrai bus naudingas daiktas ūkyje. Panaudojimas ypač paprastas o pats greideris tikrai atsipirks labai greitai.

 

 

 

 

 

 

KELIŲ GREIDERIO VEIKIMO PRINCYPAS

Kelių greiderio prikabinimas prie traktoriaus tikrai nesukels sunkumu net ir vienam operatoriui. Lengvai prisikabinsite su galine traktoriaus tritaške pakaba ir tai leis reguliuoti greiderio naudojimo aukštį.

Kelių greiderių asortimente rasite net kelis greiderių variantus:

  • mažas greideris su dviem skersiniais peiliais ir galinių išlyginimo grėbliu;
  • greideris su hidrauliškai valdomais galiniais ratais, kurie leidžia reguliuoti greiderio lygį greideriavimo metu;

Skersiniai peiliai sulygina viršutinį kelio sluoksnį ir taip užpildo visus nelygumus, duobeles. Pirminis peiliai pašiaušią kelio paviršių, iškelia akmenis ir susidaręs perteklius slysta link sekančio peilio. Sekantis peilis jau paskirsto perteklinį žvyrą duobelėms, nelygumams ir taip pat perneša likusį perteklių kitam peiliui. Tokiu būdu skersiniai peiliai lygina žvyruoto kelio nelygumus.

Kelių greideris prie traktoriaus žvyruotiems keliams

Prisukami skersiniai peiliai kelio lyginimui.

Kelių greideris prie traktoriaus žvyruotiems keliams

Sutvirtinta konstrukcija net ir ypač akmeningam keliui.

Kelių greideris prie traktoriaus žvyruotiems keliams

Reguliuojamo aukščio galinis lyginimo grėblys.

Išlyginkite bet kokius kelius

Dinapolis kelių greideris suprojektuotas tiek savo reikmėms, tiek paslaugas teikiančioms kompanijoms. Patikima konstrukcija užtikrins ilgaamžiškumą ir patikimą veikimą dirbant diena iš dienos. Tai ekonomiškas ir naudingas įrenginys Jūsų ūkyje.

Kokie šio kelių greiderio privalumai:

  • Komplektuojančios detalės. Besidėvintys peiliai lengvai keičiami ir juos galime pristatyti tą pačią darbo dieną. Hidrauliniai cilindrai, kitos komplektuojančios detalės parinktos ilgaamžiškam greiderio naudojimui.
  • Spaudimo jėga. Greiderio konstrukcija suprojektuota taip, kad būtų galimą pakrauti papildomą svorį maksimaliam greiderio spaudimui į gruntą. Tokiu atveju kelių greideris dar efektyviau sulygins kelių nelygumus.
  • Manevringumas. Kelių greideris suprojektuotas naudoti net ir ypač siauruose keliuose, kur reikalingas manevringumas. Pasirinkus trumpą versiją, lengvai manevruosite keliais ir sulyginsite visus nelygumus.